Bylinkový čaj

"Vaše produkty mi pomohly zlepšit kvalitu života"

Věra
Oveřěno

Clean Inside mně pomohl změnit kvalitu života. Jsem velmi ráda, že mně byl doporučen program Clean Inside a já se rozhodla, že ho vyzkouším. Trpěla jsem mnoha zdravotními problémy, nadváhou, pocením, ekzémy, hemeroidy. Byla jsem na tom psychicky velmi špatně. Mimo uvedených zdravotních problémů jsem trpěla také depresemi. Zkrátka můj život byl velmi bolestivý. Koncem roku 2008 mně byl doporučen pípravek Clean Inside na pročištění střev. V té době jsem na tom byla zdravotně hodně špatně. Lékaře nenavštěvuji, jen ve vyjímečných případech. Svůj zdravotní stav se snažím zlepšovat přírodními metodami. Chemické léky mně nevyhovují, mám alergie na léky a jejich užívání mně nejen že nepomohlo, ale navíc jsem se osypala pupínky, měla žaludeční problémy apod. Proto jsem se rozhodla doporučení Clean Inside vyzkoušet. Samozřejmě, že jsem si našla www stránky uvedené na balení a vše důkladně prostudovala. Začala jsem Clean Inside pravidelně užívat. to začalo. Vyprazdňovala jsem se i 10x denně a nestačila jsem se divit. Fotky jsem nepořizovala, neboť je jich na stránkách hodně a jsou naprosto identické s mými zkušenostmi. Jelikož jPrvní tři týdny se toho moc nedělo, ale paksem měla jen jedno balení, okamžitě jsem objednávala další 2x3 balení (výhodnější cena). Asi po třech měsících mně odešly nepříjemné zdravotní problémy, jako bylo pocení, hemeroidy a také úbytek na váze. Ale největší změna nastala v mé psychice. Jak jsem se postupně čistila, přestala jsem trpět depresemi. Příval nové energie byl obrovský a začal mě bavit život. Mám syna a také několik synovců. Syn trpěl zažívacími problémy, zácpou a také depresemi. Po mých zkušenostech jsem mu doporučila Clean Inside. Jeho první reakce byla nedůvěřivá, ale když viděl, jaké změny jsou u mě, tak začal s čistící kůrou i on. Po měsíci čištění se jeho stav velmi zlepšil. Opakovali jsme čistící kůry asi po čtyřech měsících, kdy jsme se se synem měsíc čistili. Jeden z mých synovců trpěl hemeroidy a zažívacími problémy. Navštěvoval lékaře, užíval léky a různé mastičky, chodil po vyšetřeních, ale stav se nelepšil. Po mých zkušenostech jsem mu doporučila Clean Inside. Jeho reakce byla skeptická, ale poněvadž jeho problémy byly už opravdu velmi nepříjemné, tak si řekl, že to zkusí. A jak to dopadlo? Řekl : „Teto, já ti moc děkuji už nemám žádné problémy ani hemeroidy!“ A jaká byla moje reakce? „Ale to mně neděkuj, to poděkuj těm lidem, kteří nám poskytli tento úžasný přírodní prostředek k čištění organizmu CLEAN INSIDE.

Věra Šulová, Kunovice, 2013.02.14.


"Pocitil jsem předevšim přiliv energie, moje tělesna hmotnost se sesnižila o zhruba 4 kg"

Nenad
Oveřěno

Dobry den, Clean Inside jsem si objednal hned pote cojsem si precetli zkusenosti ostatnich uzivatelu na vasich web strankach protože jsem byl predsvecen že je to přesne to co potřebuji. Je mi 57 let a vice než 20 let trpim problemy se zaživanim avyprazdnovanim a taky s ostatnimi civilizacnimi chorobami jako jsou tělesna nadvaha a nedostatek životni energie pro každodenni všedni dny. Mel jsem casto pocit nadmutosti, unavi a po nekolika dni nemel stolici. Vsechno jsem resil ruznimi projimadli proto ze jsem citil ze je moje telo plne jedovatih plinu a že se musim vypraznit nebo vybuhnu hlavne psihicky. Kvuli tomu jsem nemel ani chut do života. Konzuma ce Clean Inside vlakniny a Slim Tea caje mi pomohla velmi rychle aučinně už v kratkem časovem obdobi asi za 7 dni. Pocitil jsem předevšim přiliv energie, moje tělesna hmotnost se se snižila o zhruba 4 kg(za 2 měsice), a to slehkosti. Prestali me problemy s travenim, citim se jako normalni človek zbaveny zbytečnych potiži. Pokud ma kdokoliv problemy podobne temmym, neměl by je zanedbavat. Ušetri mu to množstvi problemu v podobe navštěv lekare. Všem vřele doporučuji. S pozdravem,

Nenad Micevic, Praha, 2012.02.27.

»Slim Tea

1. Popis produktu

Svým mírně projímavým účinkem napomáhá procesu očisty střev, zároveň pomáhá při detoxikaci jater a ledvin a následně čistí krev. Přírodní uklidňující účinek čaje přispívá k vyváženému spánku, proto se doporučuje čaj vypít večer. Slim Tea je důležitou součástí detoxikačního programu.

2. Složení Slim Tea

30 sáčků/balení (1 sáček = 2,5 g). Dávkování: 1 sáček na 2,5 - 3,0 dl vody.

1 sáček obsahuje:Nejdůležitější vlastnosti a léčivé účinky
Xilit
Xilit
Sladidlo na přírodní bázi, které je účinné proti zubnímu kazu, dále jsou známé také jeho antibakteriální účinky.
Máta peprná
Máta
(Mentha piperita) Listy máty peprné obsahují esenciální oleje (mentol, menton, mentofuran), třísloviny a flavonoidy. Už dlouho je známo, že podporuje trávení a zlepšuje chuť k jídlu. Máta se používá při žaludečních, žlučových a střevních potížích. Máta snižuje pocit nevolnosti, je osvědčená jako lék proti nadýmání, křečím, uklidňuje nervy, snižuje bolesti hlavy, má dezinfekční účinky, čistí krev, kromě toho má dobrý účinek také při léčbě onemocnění dýchacích cest. Máta se používá také na léčbu menstruačních poruch.
Meduňka lékařská
Meduňka
(Melissa officinalis) Listy meduňky lékařské obsahují esenciální oleje, třísloviny, flavonoidy a kyselinu kávovou. Účinné látky meduňky lékařské mají uklidňující a protivirový efekt. Meduňka lékařská má uklidňující působení na nervový systém a srdce a má uvolňující účinky proti křečím. Stimuluje trávení a často se používá při bolestech hlavy, nespavosti, poruchách spánku. Meduňku lékařskou se doporučuje používat zejména v případech zkaženého žaludku, při zvýšené žaludeční kyselině, nevolnosti či nadýmání. Jsou známé i další účinky meduňky lékařské, jako např. stimulační účinek při pocení, při větrech a rovněž stimulační účinek žlučových funkcí.
Krušina olšová
Krušina
(Frangula alnus) K léčbě se v první řadě využívá kůra krušiny olšové, která má - ve formě čaje nebo extraktu - projímavé účinky. Často se přidává k čajovým směsím, které se užívají s cílem zlepšení chuti k jídlu a na podporu trávení, dále na léčbu onemocnění žlučníku a jater. Přidává se také do čajových směsí proti obezitě a nadýmání. Dále se využívá při léčbě aterosklerózy, léčbě vysokého krevního tlaku a při menstruačních poruchách. Je známá také jako přípravek proti střevním parazitům.
Ostropestřec mariánský
Ostropestřec
(Silybum marianum) Účinnost ostropestřece mariánského je známá při léčbě onemocnění jater. Za své léčivé účinky vděčí především látce silymarin. Silymarin se nachází v semenech rostliny, zvyšuje a posiluje funkce jater tím, že zabraňuje úbytku látky glutation, produkované v játrech. Glutation je nezbytnou látkou pro detoxikaci organismu. Ostropestřec mariánský má antioxidační účinek proti škodlivým volným radikálům.
Anýz
Anýz
(Pimpinella anisum) Léčivá rostlina, která podporuje trávení, pomáhá při odkašlávání, má vynikající účinek proti nadýmání a snižuje plynatost. Má cílené účinky při některých gynekologických onemocněních a onemocněních mužských pohlavních orgánů.
Skořice
Skořice
(Cinnamomum verum) Působením skořice se rychleji vytratí nadýmání, dále může být skořice účinná jako pomoc při nevolnostech, anebo při jakýchkoliv jiných žaludečních potížích. Skořice smíchaná s medem může mít příznivý účinek také při prevenci žaludečních vředů, proto rozhodně stojí za vyzkoušení.
Zázvor
Zázvor
(Zingiber officinale) Díky svým vlastnostem má přímý vliv na fungování žaludku a střevního traktu - při křečích a nadýmání. Účinná látka rostliny se nachází v části kořene, který obsahuje esenciální oleje. Tyto oleje snižují dráždění sliznice. Má protizánětlivé účinky, což lze vynikajícím způsobem využít v případech nachlazení a bronchitidy. O zázvoru je všeobecně známo, že má vynikající účinek na zmírnění zažívacích potíží, ale může byť nápomocný i při nevolnostech. Je dobrým stimulantem trávení a zvyšuje chuť do jídla.
Len setý
Len
(Linum usitatissimum) Hlavní účinné látky lnu setého zmírňují příznaky onemocnění střev, žaludku a cukrovky. Lněné semínko (Lini semen) se zalije vlažnou vodou, čímž se vytvoří lněný sliz, který je účinný při problémech se střevy a žaludkem. Po vylisování lněného oleje zůstane zbytková hmota, která má vynikající účinky proti zánětům.
Heřmánek pravý
Heřmánek
(Matricaria recutita) O heřmánku pravém se mluví také jako o bylině „vhodné na všechno“. Primární oblastí použití je trávicí soustava. V trávicím traktu se nejlépe zužitkují jeho protizánětlivé, protikřečové a antiseptické účinky na střeva. Pomáhá při nadýmání, průjmu, vyrážkách, žaludečních problémech a zánětu žaludku, dále při poruchách menstruace a jiných onemocnění dolní části těla, proti nespavosti, zánětu nadvarlat, při horečce, bolestech zubů a ošetřování ran. Heřmánek pravý ulehčuje vyprazdňování, aniž by způsoboval průjem.
Růže šípková
Růže
(Rosa canina) Lidé již ve starověku znali její léčivé účinky, zejména proti chřadnutí těla. Vysoký obsah vitamínu C zvyšuje obranyschopnost organismu, obsahuje flavonoidy, které mají protizánětlivé a antibiotické účinky na posílení imunity.
Kůra pomeranče
Pomeranč
(Citrus sinensis) Pomeranč obsahuje flavonoidy, vitamíny a antioxidanty. Díky řadě prospěšných látek má protizánětlivé, antibiotické účinky.
Pomerančové aroma
Pomeranč

3. Účinné látky

Hlavní složkou Slim Tea je list senny, která svými aktivními látkami působí jako přírodní projímadlo. Účinné látky jsou tyto: antioxidanty (silymarin a jeho sloučeniny), minerály (vápník, železo, hořčík, fosfor, draslík, zinek), bioflavonoid, cukr, třísloviny, bílkoviny, flavonoidové glykozidy, pryskyřice, éterické oleje (citronella, citral, bizabolen, mentol, menton, mentofuran ), kávová kyselina, sůl, hořké látky, kumarin, sliz, pektin, vitamíny (A, B1, B2, B3, B5, B6, B9, C, E, P, K-), mastný olej (kyselina linolová, kyselina linolenová, kyselina olejová, glyceridů kyseliny olejové). Účinné látky podporují účinek vlákniny Clean Inside.

Slim Tea neobsahuje kofein, doporučuje se konzumovat večer!

4. Princip činnosti

Slim Tea je neoddělitelnou součástí detoxikačního programu, a to na základě jeho účinků, jako jsou očista střev a detoxikace. Svými účinnými látkami zvyšuje účinky vlákniny Clean Inside a tím zlepšuje také její úspěšnost. Svým složením na bázi léčivých bylin uklidňuje nervový systém, proto má jeho večerní užití dobrý vliv i na ranní trávení.

5. Návod k užívání

  • Zalijte 1 sáček Slim Tea 2-3 dl horké vody.
  • 1-5. den: luhování má trvat 1-2 minuty!
  • Od 6. dne: sáček luhovat 4-6 minut!
  • Přípravek se doporučuje užívat před spaním, jeho přirozený uklidňující účinek zabezpečí nerušený spánek!

6. Mějte na paměti!

  • Slim Tea se doporučuje užívat během procesu očisty střev a detoxikace. Očistu organismu se doporučuje vykonat na jaře a na podzim, což znamená 2x ročně.
  • Dlouhodobé nepřetržité užívání způsobuje, že účinné látky ztrácejí část ze svého příznivého účinku na organismus!
  • Po tříměsíčním užívání se doporučuje přestávka alespoň na stejně dlouhou dobu!
  • Je velmi důležité, aby s detoxikací nezačínaly ženy během těhotenství, protože vlivem proudění krve by se k plodu ve vývoji dostávalo velké množství toxinů. Rovněž v případě kojících žen by se tyto toxiny vylučovaly také do mateřského mléka, čímž by se dostávaly do organismu kojence. To ovšem neznamená, že těhotná nebo kojící žena by neměla žít zdravě. Spíše by to mělo být cílem, ale detoxikaci je potřebné načasovat do období před otěhotněním anebo po ukončení kojení. Dětem pod 18 let se detoxikační kúra nedoporučuje proto, že by nedbali na nutnost dodržování pitného režimu potřebného k důkladné detoxikaci.
  • Při zácpě nechat čaj luhovat až 20 minut
Detoxikační bylinkový čaj
Produkty neovlivňují hladinu glukózy
a jsou vhodné i pro vegetariány

Bylinkový čaj
Povolení Povolení OHVBPKV/7764/Kr

480 Kč / balík

3 balík: 1770 Kč

40 % sleva / na 3. balení

Nabídka

550 Kč / balík

2 balík: 1320 Kč

20 % sleva / na 2. balení

630 Kč / balík

1 balík: 730 Kč


Detoxikační program NaturalSwiss při použití těchto tří přípravků vykoná úplnou, komplexní očistu střev. Pro dosažení optimálního účinku je nutné dokončit celou kúru!
Programem NaturalSwiss můžete také Vy snadno dosáhnout optimálního fungování Vašeho imunitního systému a organismu!
60 – ti denní garance Složení Neobsahuje GMO Švýcarská